Укр
Рус

Код товару: AR_3014821
Некерований комутатор швидкого Ethernet з 16*10/100M портами RJ45. Вбудоване джерело живлення. Підтримує встановлення в стійку 1U/19 дюймів.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 16 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 16x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 10000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 4 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x, IEEE 802.3i (10BASE-T), IEEE 802.3 (Ethernet ) |
| Вага | 1.25 кг |
| Висота | 44.5 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість 100FX портів | 16 х 10/100 - RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 8.8 Гбіт/с |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | 16 x 10/100 Base-TX |
| Робоча температура | від 0˚ до 55˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 10 Вт |
| Температура зберігання | від -40˚ до 75˚С |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 3.57 Mpps |
| Ширина | 181 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 269 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00