Укр
Рус

Код товару: AR_3014839
Комутатор мережевий Onv ONV-H1064PSD
Ключові властивості
Застосування
Комутатор PоE ONV-H1064PSD підійде для побудови мереж та передачі даних на об’єктах малого масштабу. PoE-комутатор застосовується у відеоспостереженні для передачі одним кабелем вита пара відеосигналу та живлення. Пристрій успішно живить 4 мережеві камери, що підтримують формат електроживлення через PoE.
Переваги PоE-комутатора ONV-H1064PSD
Пристрій має наступні інтелектуальні функції:
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 6 |
| Вимоги PoE | PoE 65 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість LAN портів | 4x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at (PoE+), IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE 802.3 |
| Вага | 0.55 кг |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість Uplinks портів | 2 x FE RJ-45 |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 1.6 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 2 x 100/Base-T, 4 x 10/100М PoE |
| Робоча температура | від -20˚ до 55˚ C |
| Ширина | 142.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 350 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00