Укр
Рус

Код товару: AR_3014828
Комутатора RS1064P RS1108P - некерований PoE-свич з портами 8 х 10/100M PoE + 2 х 10/100M RJ45t, з яких 1-8 порти підтримують IEEE 802.3af/at, потужність одного порту PoE до 30 Вт, загальна потужність становить 120 Вт. Може автоматично виявляти та розпізнавати обладнання, яке відповідає підтримує живлення через мережевий кабель.Порт 1-8 підтримує 10М/250М передачу даних на велику дистанцію. Є режим самовідновлення AI. У разі збою в мережі PoE, комутатори перезапустить живлення пристрою і автоматично відновить з'єднання з мережею.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 8х100Мбіт/с |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at Power over Ethernet |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Живлення | DC 48~57 В |
| Кількість Uplinks портів | 2 x FE RJ-45 |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 2 Гбіт/с |
| Порти | 8 х PoE+ 10/100 Мбіт/с, 2 x 10/100 Base-T uplink |
| Робоча температура | -10°C ~ 55°C |
| Ширина | 195 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 109 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00