Укр
Рус

Код товару: AR_3014826
TSW010 пропонує найбільш доступний спосіб розширення підключення до мережі для декількох пристроїв Ethernet. П'ять портів Ethernet 10/100 Мбіт/с забезпечують стабільний і надійний зв'язок, достатній для більшості промислових додатків, де не потрібна висока пропускна здатність.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний, настінний |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 5x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet), IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Вага | 0.147 кг |
| Висота | 27.4 мм |
| Глибина | 80.5 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 1 Гбит/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 5 x 10/100 Fast Ethernet |
| Робоча температура | від -40˚ до 75˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Ширина | 113 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 596 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00