Укр
Рус

Код товару: AR_3014833
некерований, настільний/настінний, Портів - 8, 8х 10/100Мбіт/с, Комутація - 1.6 Гбіт/с, МАС - 2000 адрес, Робота - від -40˚ до 75˚ C, Ш - 113 мм, Г - 74.6 мм, В - 41.2 мм, 0.256 кг
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 8 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Буфер пакетів | 0.128 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE802.3az (Energy Efficient Ethernet) |
| Вага | 0.256 кг |
| Висота | 41.2 мм |
| Глибина | 74.6 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 95% без конденсату |
| Живлення | 7-57 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 1.6 Гбіт/с |
| Порти | 8х 10/100Мбіт/с |
| Робоча температура | від -40˚ до 75˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 1.5 Вт |
| Ширина | 113 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 879 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00