Укр
Рус

Код товару: AR_3014827
TSW202 - перший в історії Teltonika Networks керований PoE+ комутатор, призначений для забезпечення можливостей гранулярного управління мережею при централізованому розподілі живлення. Цей PoE+ комутатор забезпечує гнучкість в управлінні рішеннями і подачі живлення, а також покращує M2M-комунікації завдяки підтримці широкого спектра промислових протоколів, включно з EtherNet/IP, Profinet і MRP. TSW202 має 2 високопродуктивних порти SFP для оптоволоконного зв'язку на великі відстані та 8 портів Gigabit Ethernet, що забезпечують потужність 30 Вт кожен.
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 240 Вт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 10000 байт |
| Буфер пакетів | 0.512 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at Power over Ethernet |
| Вага | 0.61 кг |
| Висота | 44.2 мм |
| Глибина | 122 мм |
| Живлення | 7-57 В |
| Кількість Uplinks портів | 2xSFP |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Корпус | Алюмінієвий |
| Порти | 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit |
| Робоча температура | від -40˚ до 75˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 248 Вт |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.88 Mpps |
| Ширина | 132 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 609 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00