Укр
Рус

Код товару: AR_3014862
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Jumbo-фрейм | 10000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Буфер пакетів | 0.512 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | 802.1p, IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet), IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.3i, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3х |
| Вага | 0.61 кг |
| Висота | 44.2 мм |
| Глибина | 122.2 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 90% без конденсату |
| Живлення | 7-57 В |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Корпус | Алюмінієвий |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Порти | 2 x SFP, 8 x 10/100/1000 RJ45 |
| Робоча температура | від -40˚ до 75˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 6 Вт |
| Управління | RMON, LLDP, SNMP v3, SNMP v2 |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.88 Mpps |
| Ширина | 132 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 007 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00