Укр
Рус

Код товару: AR_3014796
TEF1106P-4-63W - це некерований PoE комутатор з 2-ма портами вхідного зв'язку. Підтримує стандарт IEEE 802.3at/af, може "розпізнавати" інші PoE пристрої. Максимальна потужність на один РоЕ порт - 30Вт., для всього пристрою - 63Вт. Оснащений розширеним режимом та функцією QoS, TEF1106P-4-63W - це ідеальне рішення для середнього та малого бізнесу, закладів сегменту HoReCa, що ведуть відеоспостереження.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 6 |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3at Power over Ethernet, IEEE 802.3af |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Кількість 100FX портів | 6 х 10/100 - RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 1.2 Гбіт/с |
| Порти | Fast Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 1000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Ширина | 100 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 459 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00