Укр
Рус

Код товару: AR_3014837
Більше можливостей - разом з Omada
Комутатор із 16 гігабітними портами PoE+ і 2 гігабітними портами SFP
Програмно-конфігурована мережа з хмарним доступом
Програмно конфігурована мережа Omada об'єднує точки доступу, комутатори і шлюзи, забезпечуючи 100-відсоткове централізоване управління через хмару. Omada дає змогу створити високомасштабовану мережу, якою можна керувати з єдиного інтерфейсу. Дане рішення передбачає безшовні дротові та бездротові підключення, які дадуть змогу розгорнути мережу в готелі, школі, магазині, офісі і не тільки.
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 18 |
| Вимоги PoE | PoE 150 Вт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000T |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| QoS (приоритезация даних) | підтримка пріоритетності 802.1p CoS / DSCP, розклад черг: SP, WRR, SP + WRR, контроль пропускної здатності, 8 пріоритетних черг |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Безпека | DHCP Snooping, AAA, гостьовий VLAN, Захист від DoS-атак, Прив’язка IPv6-MAC-порт, IPv6 Source Guard, Аутентифікація 802.1X |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.1s (Multiple STP), IEEE 802.1x (справжність EAP), IEEE 802.3i, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at Power over Ethernet, IEEE 802.3af Power over Ethernet, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP), IEEE 802.1p Class of Service, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree (RSTP), Ethernet IEEE 802.3az, IEEE 802.3u 10BASE-T |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Додатки IPv6 | Http/Https, IPv6 TFTP, IPv6 ACL, IPv6 Interface, DHCPv6 Client, Ping6, Tracert6, Telnet(v6), IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 SSL |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість Uplinks портів | 2x1G SFP |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 36 Гбіт/с |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, L2TP |
| Порти | 16 x 10/100/1000 Ethernet PoE+, 2x1Gb SFP |
| Робоча температура | від 0˚ до 45˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Управління | SNMP v1/v2c/v3, RMON, Web-інтерфейс, RMON v2, DHCP auto-image, SDM Template, RMON v3, RMON v9 |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 26.8 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 582 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00