Укр
Рус

Код товару: AR_3014879
керований, Портів - 10, 8 портів RJ45 10/100/1000 Мбіт/с (автоузгодження / авто-MDI/MDIX), 2 x 100/1000 SFP, Комутаційна здатність - 20 Гбіт/с, МАС - 8192 адрес, Робота - від 0 до 45º C, Зберігання - від -40 до 70 °C
| Тип | керований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 10 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 9 байт |
| Безпека | Аутентифікація 802.1X, Захищене керування інтерфейсом командного рядка (CLI) за допомогою SSHv1/SSHv2, відстеження DHCPv6, виявлення ND, Контроль доступу на основі IP/порту/MAC, Статичний/динамічний захист портів, інспекція АРП, прив'язка IP-MAC-Port, DHCP Snooping, IP Source Guard, AAA, Прив’язка IPv6-MAC-порт, IPv6 Source Guard, Ізоляція портів (захищені порти), Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control, Безпечне веб-керування через HTTPS |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | 8 портів RJ45 10/100/1000 Мбіт/с (автоузгодження / авто-MDI/MDIX), 2 x 100/1000 SFP |
| Робоча температура | від 0 до 45º C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 6.84 Вт |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Ширина | 294 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 049 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00