Укр
Рус

Код товару: AR_3014776
Комутатор TP-Link TL-SF1024D забезпечений 24 портами 10/100 Мбіт / с з автовизначенням швидкості. Всі порти підтримують автоматичне визначення полярності MDI / MDIX.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 24 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Країна виробник | Тайвань |
| Cертифікація | CE, FCC |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | вбудований |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 4.8 Гбит/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Системні вимоги | Windows XP, Vista, MAC OS, NetWare, UNIX, Linuх, Windows NT, Windows 2000, Windows 98SE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 294 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 565 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00