Укр
Рус

Код товару: AR_3014841
| Тип | smart |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 8 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Країна виробник | Тайвань |
| Cертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Jumbo-фрейм | 16000 байт |
| QoS (приоритезация даних) | обмеження швидкості передачі даних по порту / потоку, пріоритезація трафіка по порту 802.1p, 4 тис. пріоритетних черг, захист від мережевих штормів |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 2 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок), IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet), IEEE 802.1Q (VLAN) |
| Віртуальні мережі | підтримка до 4 000 груп VLAN одночасно (з 4000 VLAN ID), VLAN на базі порту/MAC-адреси/протоколу |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 101 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Підтримка транспортних протоколів | DDNS, TCP/IP, PPPoE, PPTP, L2TP, IGMP, LLDP, ICMP |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Системні вимоги | Vista, Windows 7, Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX, Linuх, Windows 10, Windows XP |
| Споживана потужність (максимальна) | 5.46 Вт |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Функції L2 і L2 + | IGMP Snooping V1/V2/V3, виявлення петель (Loop back detection), віддзеркалення порту, діагностика кабелю, агрегування каналів |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 11.9 Mpps |
| Ширина | 158 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 766 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00