Укр
Рус

Код товару: AR_3014809
Універсальний продуктивний PoE-комутатор з Plug and Play. Завдяки відповідності стандарту PoE+ 802.3af/at кожен порт PoE підтримує до 30 Вт, а загальний бюджет PoE 250 Вт для 16 портів PoE+ відкриває широкий ряд можливостей, наприклад, створення відеоспостереження для офісів, гуртожитків та малого бізнесу. TL-SG1218MP повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами і не тільки.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 18 |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE+ |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Jumbo-фрейм | 10240 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок), IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3z (Оптоволоконний кабель), IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3af |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 16x10/100/1000TX |
| Комутаційна здатність | 36 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | Gigabit Ethernet, SFP |
| Робоча температура | від 0˚ до 50˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5, оптичний кабель, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 26.78 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 788 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00