Укр
Рус

Код товару: AR_3014836
18-портовий гігабітний розумний комутатор JetStream із 16-портовою підтримкою PoE+
Програмно-визначена мережа (SDN) з хмарним доступом
Платформа Software Defined Networking (SDN) від Omada об'єднує мережеві пристрої, включаючи точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи 100% централізоване управління хмарою. Omada створює високомасштабовану мережу — вся керована з єдиного інтерфейсу. Надаються безперебійні бездротові та дротові з'єднання, які ідеально підходять для використання в готельному бізнесі, освіті, роздрібній торгівлі, офісах тощо.
*Розрахунки споживання PoE базуються на лабораторних дослідженнях. Фактична потужність PoE не гарантується і буде змінюватися в результаті обмежень клієнта та факторів навколишнього середовища.
**Забезпечення нульовим дотиком вимагає використання хмарного контролера Omada.
| Тип | smart |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 18 |
| Вимоги PoE | PoE 150 Вт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE+ |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| IPv6 | Dual IPv4/IPv6 stack, TCPv6/UDPv6 |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Безпека | DHCP Snooping, гостьовий VLAN |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at Power over Ethernet |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Додатки IPv6 | IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 SSL, Http/Https, IPv6 TFTP |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість Uplinks портів | 2xSFP |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Комутаційна здатність | 36 Гбіт/с |
| Порти | 16 x 10/100/1000 Ethernet PoE+, 2 x 1G SFP |
| Управління | SNMP v1/v2c/v3, RMON, Web-інтерфейс, RMON v2, BootP/DHCP-клієнт, SNMP Trap/Inform, SDM Template, RMON v3, RMON v9 |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 26.78 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 582 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00