Укр
Рус

Код товару: AR_3014816
UniFi Flex XG — новий високопродуктивний керований комутатор другого рівня з 4 портами 10 гігабіт RJ45 Ethernet. Керований комутатор USW-Flex-XG надає можливості рівня Layer 2 та видатну сумарну пропускну здатність портів 41 гігабіт, завдяки якій можна суттєво підвищити обсяг трафіку та зменшити мережні затримки.
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 1xPoE |
| Кількість LAN портів | 4x10/100/1000/10000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE), IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE ) |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Живлення | 90-264 В |
| Кількість 1000TX портів | 4x10/100/1000/10000TX |
| Комутаційна здатність | 82 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Порти | 1 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet, 4 x 100/1000/10GBASE-T RJ45 |
| Робоча температура | від -5˚ до 45˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 61 Mpps |
| Ширина | 185 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 043 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00