Укр
Рус

Код товару: AR_3014859
Розвивайте мережу вашого підприємства для підтримки пристроїв, що підтримують живлення через Ethernet, як-от камери безпеки, VoIP-телефони, точки доступу та багато іншого, за допомогою 8-портового гігабітного керованого мережевого комутатора UniFi Pro 8, сумісного з PoE++, від Ubiquiti Networks. Цей керований комутатор третього рівня оснащений вісьмома гігабітними портами Ethernet, два з яких підтримують 60 Вт PoE++, а решта шість забезпечують до 30 Вт PoE+ кожен із загальним бюджетом 120 Вт. Також є два порти SFP+ для підключення оптоволокна 10 Гбіт/с.
UniFi Pro 8, створений для того, щоб злитися з навколишнім середовищем, можна встановити на стіну або плоску поверхню за допомогою обладнання, що додається, де він буде працювати безшумно, не створюючи перешкод. Використовуйте зручний 1,3-дюймовий сенсорний екран для швидкого налаштування, моніторингу та усунення неполадок. Крім того, ви можете керувати комутатором практично з будь-якого місця за допомогою застосунку UniFi Network, який також містить функцію доповненої реальності, що забезпечує візуальний огляд під'єднань до портів.
Продуктивність
UniFi Pro 8 підтримує комутаційну спроможність 56 Гбіт/с (28 Гбіт/с без блокування) з протоколами рівня 3, що забезпечує швидке, плавне і надійне передавання даних.
Особливості:
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 10 |
| Вимоги PoE | PoE 60 Вт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE, FCC, IC |
| Безпека | DHCP Snooping |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at (PoE+) |
| Віртуальні мережі | Voice VLAN |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість Uplinks портів | 2 x 10GE SFP+ |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Порти | 8 PoE+ (802.3at) 1GBASE-T RJ-45, 2 x 10G SFP+ |
| Робоча температура | від -5˚ до 45˚ C |
| Функції L2 і L2 + | DHCP Relay, IGMP Snooping, LLDP-Med, контроль доступу 802.1X |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 59.52 Mpps |
| Ширина | 248 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
18 256 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00