Укр
Рус






Код товару: AR_3005414
Стильний і в усіх відношеннях привабливий корпус CS117-400W для збору класичного комп'ютера від Vinga. Продуманий дизайн корпусу поєднує в собі високу продуктивність – в корпус вбудований блок живлення підвищеної потужності в 400 Вт – і привабливий зовнішній вигляд.
Корпус вигідно відрізняється детально продуманою системою циркуляції повітря за рахунок використання системи вентиляційних отворів на панелях – передній, задній. Всього передбачено два вентилятора до установки – один на задній стінці, два на передній, обидва – максимальним діаметром до 12 см.
| Клас корпусу | Класичні |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX, ITX |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, Audio |
| Особливості | з пиловим фільтром |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Базова модель VINGA | CS117 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 270 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Front 2x12 см, Back 1x12 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Матеріал корпусу | пластик, метал 0,7 мм |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | так |
| Розмір, мм | 180 х 355 х 300 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 451 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00