Укр
Рус










Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12 см, Front 3x12 or 2х14 см, GPU - до 315 мм, CPU - 154 мм, PSU - 190 мм, 430 х 330 х 210 мм, чорний
| Клас корпусу | Геймерські |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX, ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 2 x Audio |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Базова модель VINGA | CS213B |
| Встановлення довгих відеокарт | до 315 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см, Top 2x12 см, Front 3x12 or 2х14 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 154 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 190 мм |
| Матеріал корпусу | пластик, метал 0,5 мм, скло |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Пиловий фільтр | так |
| Розмір, мм | 430 х 330 х 210 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 403 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00