Укр
Рус

Код товару: AR_3016571
тип управління - електронне, тип кави для використання - мелений, потужність - 750 Вт, чорний
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | електронне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Резервуар для води | 1,25 л |
| Потужність | 750 Вт |
| Функції | індикація роботи |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити | 28.9 х 23.6 х 16.6 см |
| Колір | чорний |
| Комплектація | кавоварка, кавник |
| Матеріал корпусу | пластик, скло |
| Особливості | захист від перегріву, підігрівання кавника |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
832 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00