Укр
Рус



Код товару: AR_3006195
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Підтримувана діагональ | 23", 23.6", 23.8", 24", 18", 25", 26", 27", 17", 18.5", 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22" |
| VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | кронштейн, монтажний набір, інструкція з експлуатації |
| Кут нахилу | 90° ~ -45°, +90°~-45° |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кут повороту | +90° ~ -90°, +90°~-90° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 27" |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 897 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00