Укр
Рус




Код товару: AR_3004322
Мрієш про серйозні кіберспортивні успіхи? Тоді Lenovo Legion Gaming Control Mouse Pad XXL (GXH1C97869) — те, що тобі потрібно. Цей великий килимок дасть змогу робити точні та різкі рухи мишею, не побоюючись випадково вийти за межі ігрової зони.
Надійність і ергономікаЛицьова поверхня Lenovo Legion Gaming Control Mouse Pad XXL виготовлена зі щільної мікрофібри. Матеріал стійкий до стирання, забезпечує легке ковзання миші та чітке позиціонування курсора.
Килимок із прогумованою нижньою поверхнею не буде ковзати столом навіть під час найактивніших ігрових сесій.
Міцний край і водовідштовхувальне покриття лицьового боку Legion Gaming Control Mouse Pad XXL впораються з випадково ролитою газованою водою або кавою, тільки не забудь почистити та добре висушити аксесуар.
Вдалий плацдарм для кіберуспіхівРозміри килимка (900 × 400 мм) дають змогу розмістити на ньому клавіатуру та мишу для комфортного ігрового процесу, а також легко пересувати їх за необхідності. Товщина аксесуара — лише 2 мм, його легко згорнути та взяти із собою на іншу локацію.
Килимок Legion Gaming Control Mouse Pad із чорною основою, фіолетовими абстракціями та фірмовим логотипом має стильний вигляд і не відволікає уваги.
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Тип поверхні | control |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 900 x 400 x 2 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
982 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00