Укр
Рус

Код товару: AR_3014099
Тип - конвертний, Призначення - для дому, для офісу, Формат - A3, Потужність - 350 Вт, швидкість ламінування - 250 мм/хв, 460 х 120 х 130 мм
| Тип | конвертний |
| Призначення | для дому, для офісу |
| Формат | A3 |
| Потужність | 350 Вт |
| Холодне ламінування | немає |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Живлення | 220~240 В |
| Розміри | 460 х 120 х 130 мм |
| Товщина плівки | 80~125 мкм |
| Час готовності | 3-6 хв |
| Швидкість ламінування | 250 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 212 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00