Укр
Рус

Код товару: AR_3014106
Тип - конвертний, Призначення - для дому, Формат - A4, Потужність - 200 Вт, максимальна ширина ламінування - 230 мм, максимальна товщина ламінування - 0.6 мм, швидкість ламінування - 400 мм/хв, метод нагрівання - гарячі вали, 366 x 140 x 66 мм
| Тип | конвертний |
| Призначення | для дому |
| Формат | A4 |
| Потужність | 200 Вт |
| Метод нагрівання | гарячі вали |
| Холодне ламінування | так |
| Ламінування фотографій | так |
| Країна виробник | Китай |
| Двигун | синхронний змінного струму |
| Живлення | 220~240 В |
| Максимальна товщина ламінування | 0.6 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Реверс | немає; є розжим валів |
| Розміри | 366 x 140 x 66 мм |
| Система подачі листків | 2 вали |
| Товщина плівки | 75~250 мкм |
| Швидкість ламінування | 400 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 108 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00