Укр
Рус

Код товару: AR_3014108
Тип - конвертний, Призначення - для офісу, Формат - A3, Потужність - 365 Вт, максимальна ширина ламінування - 330 мм, максимальна товщина ламінування - 0.8 мм, швидкість ламінування - 250 мм/хв, метод нагрівання - зовнішній обігрів валів, 440 x 142 x 65
| Тип | конвертний |
| Призначення | для офісу |
| Формат | A3 |
| Потужність | 365 Вт |
| Метод нагрівання | зовнішній обігрів валів |
| Холодне ламінування | так |
| Ламінування фотографій | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Вибір температури | - |
| Двигун | синхронний змінного струму |
| Живлення | 220~240 В |
| Максимальна товщина ламінування | 0.8 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Реверс | немає; є розжим валів |
| Розміри | 440 x 142 x 65 |
| Система подачі листків | 2 вали |
| Температурний контроль | - |
| Товщина плівки | 75~125 мкм |
| Час готовності | 3~5 хв |
| Швидкість ламінування | 250 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 648 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00