Укр
Рус

Ламінатор Neor 8315 чудово підійде для активного використання в школі, офісі чи вдома. Підтримує гаряче ламінування. Набуває стану готовності до роботи за 3-5 хвилин.
Ручна система подавання документів запобігає перекосу та зменшує можливість згинання паперового носія. Навіть у разі виникнення форс-мажорної ситуації, ламінатор Neor 8315 обладнаний важелем розтискання валів і функцією холодного ламінування. Ці функції дадуть змогу отримати матеріал із ламінатора без шкоди для документа та пристрою.
Neor 8315, обладнаний 2 валами, підтримує пакетнутехнологію і розмір документів до А3 включно.
Ламінатор має гарну швидкість ламінування 250 мм/хв і широкий діапазон товщини матеріалів: для плівки — 80-125 мкм (забезпечить різний ступінь гнучкості ламінованого документа).
| Тип | пакетний |
| Призначення | для дому, для офісу |
| Формат | A3 |
| Метод нагрівання | гарячі вали |
| Холодне ламінування | так |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | 220 В/ 50 Гц |
| Максимальна товщина ламінування | 0.6 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Розміри | 440 х 150 х 65 мм |
| Система подачі листків | ручна |
| Товщина плівки | 80~125 мкм |
| Час готовності | 3~5 хв |
| Швидкість ламінування | 220 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 521 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00