Укр
Рус

Код товару: AR_3014101
Ламінатор PowerPlant EasyLam PP-141 ідеально підходить для будинку, навчальних закладів і невеликого офісу.
Компактні розміри та стильний дизайн.
Дає змогу ламінувати формати від візитки до аркушів А4.
Працює з усіма сучасними плівками від 80 до 100 мікронів.
Швидкість ламінування 350 міліметрів на хвилину.
Температура ламінування — 125 градусів.
Завдяки 2 валів ламінатор рівномірно, без яких-небудь дефектів склеює плівку навіть у зонах із мінімальними краями.
Інтуїтивно зрозуміла панель керування.
Ламінатор PowerPlant EasyLam PP-141 — стильний, компактний, універсальний інструмент для домашнього використання, освітніх завдань і потреб малого бізнесу.
Переваги:
| Тип | конвертний |
| Призначення | для дому, для офісу |
| Формат | A4 |
| Потужність | 145 Вт |
| Метод нагрівання | гарячі вали |
| Холодне ламінування | так |
| Ламінування фотографій | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Живлення | 220 В/ 50 Гц |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Розміри | 340 х 110 х 50 мм |
| Система подачі листків | 2 вали |
| Товщина плівки | до 100 мкм |
| Час готовності | 4 хв |
| Швидкість ламінування | 350 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 905 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00