Укр
Рус

Код товару: AR_3017245
Лампа EUROLAMP G13 (LED-T8-9W/6500) - для виробництва лінійних ламп використовуються світлодіоди нового покоління SMD2835, відрізняються більшою тепловіддачею і підвищеною ефективністю.
Заявлена потужність лінійної лампи відповідає потужності звичайної лампи розжарювання в 18 Вт.
Показник термодинамічної температури в 6500 кельвінів, надає випромінюваному лампою LED-T8-9W/6500 світлу денний відтінок, при яскравості в 800 люменів.
Дані характеристики дозволяють використовувати прилад в якості верхнього освітлення для передпокоїв і кухонь.
6500 кельвінів найбільш комфортні для людського ока і рекомендовані для використання в робочих зонах різних організацій, включаючи офіси, готелі і СПА-салони.
Габаритні розміри декоративної лампи відповідають усім специфікаціям її форм-фактора, а також стандартний цоколь G13, найбільш поширений у виробництві сучасних освітлювальних приладів. Лампа має А-клас енергозбереження, а тривалий термін служби, гарантований виробником, надає додаткову упевненість в якості і відповідності цього приладу всім заявленим характеристикам.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | G13 |
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 800 Лм |
| Колірна температура | 6500 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | лінійний |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Довжина | 60 см, 600 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 30 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 80 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 240 ° |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
236 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00