Укр
Рус

Код товару: AR_3017213
Лампа светодиодная T150 100W E27+E27/E40 RING с цоколем E27 и адаптером для E40 подходит для использования в диапазоне напряжений 160~265В. Холодный белый свет с температурой 6500K и световым потоком 11000 люмен. Световая эффективность: 110 лм/Вт. Оснащена 52 светодиодами SMD 3535 и отличается высоким индексом цветопередачи (CRI >80).
Корпус изготовлен из термостойких материалов с алюминиевым радиатором для отвода тепла (Alu+PP), что гарантирует надёжность и долговечность. Энергоэффективность обеспечивается технологией DOB, которая поддерживает реальную мощность на уровне 85-90%
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 60 Вт, 100 Вт |
| Світловий потік | 11000 Лм |
| Колірна температура | 6500 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | груша |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +), перехідник на E40 |
| Висота | 225 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 150 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 230 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 180° |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
490 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00