Укр
Рус

Код товару: AR_3017271
Стиль - модерн, Призначення - для спальні, для вітальні, для коридору, для дитячої, світлодіодна (LED) панель, Колірна температура - 2200 - 6500 К, є, Кількість ламп - 1, чорний, прозорий, Матеріал основи/корпусу - пластик, Матеріал плафона - пластик
| Світловий потік | 250 Лм |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 151 см |
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Кількість ламп | 1 |
| Керування | дистанційний пульт |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи/корпусу | чорний |
| Колір плафона | прозорий |
| Колірна температура | 2200 - 6500 К |
| Лампа в комплекті | є |
| Максимальна потужність лампи | 10 Вт |
| Матеріал основи/корпусу | пластик |
| Матеріал плафона | пластик |
| Особливості | вимикач на дроті, пульт дк |
| Призначення | для спальні, для вітальні, для коридору, для дитячої |
| Стиль | модерн |
| Ширина | 12.8 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 062 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00