Укр
Рус

Код товару: AR_3017658
Пила ланцюгова електрична Gärtner CSE-2040 призначена для розпилу деревини та лісоматеріалу в побутових умовах.
Модель має потужний і надійний двигун для продуктивної роботи, а також інерційне гальмо ланцюга подвійної дії. Ці функції допомагають запобігти нещасним випадкам і забезпечити безпечну експлуатацію.
Також пила Gärtner CSE-2040 оснащена подвійною ізоляцією, що дає змогу не заземлювати прилад.
Електропила має ергономічний дизайн, що полегшує роботу та зменшує втому оператора.
Gärtner CSE-2040 – інструмент, який стане в нагоді при виконанні різноманітних садових та будівельних робіт.
Особливості:
| Тип | електропила |
| Призначення | побутовий |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | бокове |
| Максимальна потужність двигуна | 2000 Вт |
| Довжина пильної шини | 395 мм |
| Функції | автоматичне змащення ланцюга, гальмо ланцюга, блокування кнопки увімкнення, масло покажчик, безключова натяжка ланцюга |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Кількість ланок | 57 шт |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Об'єм масляного бака | 0.2 л |
| Рівень звукового тиску | 110 дБ |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 655 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00