Ланцюгова пила GTM CS18/127BL, 18В, шина 5"/12,7см, 4Ah (CS18/127BL KIT) - фото 1
Ланцюгова пила GTM CS18/127BL, 18В, шина 5"/12,7см, 4Ah (CS18/127BL KIT)
Код товару: AR_3017665
Про товар
GTM CS18/127BL - компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізки дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 18 В. Пила комплектується шиною довжиною 12.7 см і фірмовим ланцюгом.
Основні переваги GTM CS18/127BL:
  • Професійна серія інструменту GTM
  • Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В
  • Безщітковий двигун із системою плавного запуску
  • 12.7 см / 5" - довжина шини в комплекті
  • 0.3" - крок комплектного ланцюга
  • 10,5 м/с - максимальна швидкість ланцюга
  • Регульовані робочі оберти: 5400 об/хв і 7000 об/хв
  • Електронне гальмо двигуна
  • Автоматичне змащування ланцюга під час роботи
  • Захист від перегріву
  • Захист від падіння і перевищення напруги
  • Вага пилки без акумулятора всього 1.2 кг
Типакумуляторна
Призначенняпобутовий
Видмініпила
Розташування двигунабокове
Довжина пильної шини127 мм