Укр
Рус

Код товару: AR_3017640
| Тип | електропила |
| Призначення | професійний |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | пряме |
| Довжина пильної шини | 350 мм |
| Функції | автоматичне змащення ланцюга, металевий зубчастий упор |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 5.2 кг |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Об'єм масляного бака | 0.2 л |
| Рівень звукового тиску | 87.8 дБ |
| Розмір | 443 х 235 х 215 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
25 375 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00