Укр
Рус

Код товару: AR_3018663
Лещата
Stanley MaxSteel (універсальні для моделювання) гарантують максимальну якість і надійність будь-якому користувачеві.
Вони забезпечують відмінне регулювання і фіксування в будь-якому положенні.
Для зручності використання основа інструменту закріплюється болтами до робочої поверхні.
Наявність поворотної підстави з фіксацією робить представлені лещата дуже зручними для використання будь-якому користувачеві.
Інструмент застосовується в області слюсарної та столярної справи.
Основним його призначенням є виконання роботи з фіксації елементів при свердлінні, струганні, пилянні і інших видах робіт.
Інструмент виготовлений з міцного чавунного сплаву яскраво-жовтого забарвлення і покритий захисним хромовим прошарком для забезпечення захисту від корозії.
Лещата оснащені спеціальним накатанним різьбленням гвинтів, яке допомагає забезпечити плавну роботу і максимально довгий термін експлуатації.
| Тип лещат | універсальні |
| Спосіб кріплення | затискний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 1.6 кг |
| Максимальний розмір розкриття губок | 70 мм |
| Матеріал губок | метал |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип механізму | різьбовий |
| Ширина губок | 40 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 723 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00