Люстра підвісна Sirius E2351/62W - фото 1
Люстра підвісна Sirius E2351/62W
Код товару: VS_1732140
Акція
До кінця акції 290 днів
Про товар
Завдяки своїй привабливій конструкції діаметром 500 мм і висотою 600 мм, ця підвісна люстра створює незабутнє враження в просторі. Вона прекрасно підходить для освітлення великих приміщень, де вона буде виглядати імпозантно і стильно.
Загальна потужність цієї люстри - 62W, що забезпечує яскраве і ефективне освітлення. Крім того, колірна температура від 3000K до 6500K дозволяє вибирати між теплою і холодною гамою світла в залежності від настрою і потреб.
Характеристики
Бренд
Sirius
Країна-виробник
Китай
Монтаж
Підвісний
Продавець
VALESO
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-50%