Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK - фото 1
Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK - фото 2
Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK - фото 3
Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK - фото 4
Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK - фото 5
Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK - фото 6
Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK - фото 7
Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK - фото 8
Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK - фото 9
Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK - фото 10
Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK - фото 11
Люстра Brille стельова підвісна лофт в хол LED BL-847S/76W WW BK
Код товару: BR_1335002
Про товар
BL-847S/76W WW BK - люстра зроблена в модному зараз напрямку світлодизайну. Вона складається з декількох кіл, дотичних між собою гранями (кола трьох різних діаметрів: 320 мм (внутрішній - 290 мм); 240 мм (внутрішній - 210 мм); 190 мм (внутрішній - 170 мм). Висота кожного кільця - 30 мм.. Внутрішня поверхня кіл є розсіювачем і плафоном для вбудованих світлодіодів. Пристрій кріпиться до стелі на монтажній планці, від якої відходять тонкі підвіси. Оскільки конструкція досить масивна, матеріалами виготовлення послужили легкий алюміній, пофарбований у коричневий колір і білий пластик. Потужність пристрою - 76 Вт. Відтінок світіння - теплий білий, найбільш комплементарний для житлових приміщень. Такий світильник зможе вписатися в більшість сучасних інтер'єрів: модерн, хай-тек, футуризм, скандинавський стиль, мінімалізм. Він підійде для будинку або офісу, готелю чи ресторану, шоу-руму або коворкінгу. На всю продукцію діє гарантія.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Призначення
Для холу
Монтаж
Накладний
Тип ламп
LED-модуль
Кількість джерел світла
5 шт
Потужність лампи
76 Вт