Укр
Рус

Код товару: AR_3019134
Вид інструменту - лопата совкова, застосування - будівельні роботи, універсальна, навантаження / вивантаження, рукоятка в комплекті - ні, Матеріал - сталь, кількість - один предмет
| Вид інструменту | лопата совкова |
| Застосування | будівельні роботи, універсальна, навантаження / вивантаження |
| Рукоятка в комплекті | ні |
| Кількість | один предмет |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | сталь |
| Ширина | 29 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
354 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00