Укр
Рус

Код товару: AR_3014939
n, ac, a, g, b, ax, be, 7200 Мбіт/с, незнімні, Антен - 4, WPA2, WEP, WPA2-PSK, WPA3-PSK, OWE, 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.2
| Режими роботи | 3G маршрутизатор, Wi-Fi маршрутизатор, 4G маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax, be |
| Швидкість Wi-Fi | 7200 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/10 000 BASE-T Ethernet, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Додаткові порти | 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.2 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Тайвань |
| Віддалене управління | KeenDNS |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 735 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Захист інформації | WPA2, WEP, WPA2-PSK, WPA3-PSK, OWE |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1024 мб |
| Особливості | Вбудований торрент-клієнт, З віддаленим керуванням, Підтримка WPS, Підтримка MU-MIMO, Підтримка Beamforming, Перекидання портів, Підтримка технології MESH, Підтримка IPTV, FTP-сервер, Samba-сервер |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DHCP, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6, IPsec, SSTP, VLAN |
| Процесор | MT7988D, tri-core, 1.8 GHz |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація IP-адрес, захист від DDoS-атак, фільтрація web-вмісту, SPI Firewall |
| Швидкість LAN портів | 10 Гбіт/с |
| Ширина | 218 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 119 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00