Укр
Рус

Код товару: AR_3015010
Найменший повноцінний маршрутизатор з підтримкою стандарту 802.11ax на ринку!
Wi-Fi роутер MikroTik hAP ax2 - нова версія легендарного hAP ac2 з підтримкою WiFi6. PoE-вхід і PoE-вихід, набагато швидший бездротовий зв'язок, більший обсяг оперативної пам'яті та сучасний процесор.
Забудьте про нескінченні огляди та порівняння - це ідеальний пристрій для 99% будинків
Прийшов час зарядити вашу домашню мережу WiFi6 і останнім доповненням до улюбленої серії hAP. У hAP ax2 є все, що вам може знадобитися в якості основної домашньої точки доступу, і навіть більше!
Бездротовий сигнал тепер сильніший, ніж будь-коли
Ось основні складові успіху hAP ax2: сучасний дводіапазонний двоканальний сигнал (4 - 4.5 dBi), радіомодуль 24 dBm і стандарт 802.11ax з підтримкою Wave2. Порівняймо його з попереднім поколінням: залежно від вашого загального налаштування це означає до 40% вищу швидкість у діапазоні 5 GHz і до 90% вищу швидкість у діапазоні 2.4 GHz!
Економте більше часу на важливих речах у житті!
Хтось може запитати - навіщо нам взагалі потрібні вищі швидкості бездротового зв'язку? Ну, незліченні варіанти використання раніше були неможливі або важкі для реалізації. Наприклад, робота з великими медіафайлами бездротовою мережею - без необхідності все завантажувати та закачувати. У вас дійсно є час чекати? Візьміть hAP ax2 і заощаджуйте більше часу на важливих речах у житті!
Сучасний чотириядерний процесор
Сучасний чотирьохядерний процесор, що працює на частоті 864 MHz, у поєднанні з солідним об'ємом оперативної пам'яті (1 GB) забезпечує високу продуктивність, коли йдеться про важкі операції, як-от складні правила брандмауера, апаратне шифрування IPsec, використання більшої кількості потоків або експерименти з найпросунутішими функціями RouterOS. А з додаванням розширеної підтримки шифрування WPA3 ви в більшій безпеці, ніж будь-коли раніше.
| Режими роботи | точка доступу, посилювач сигналу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 101 мм |
| Захист інформації | WPA3 |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Особливості | підтримка PoE, Підтримка MU-MIMO, Підтримка Beamforming |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP, L2TP, IPv4, IPv6 |
| Процесор | IPQ-6010 |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, фільтрація IP-адрес, NAT |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 37 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 951 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00