Укр
Рус

Маршрутизатор Netis W1 забезпечить передачу даних зі швидкістю до 300 Мбіт / с для ваших комп’ютерів, смартфонів, бездротових камер і інших пристроїв з підтримкою Wi-Fi. Дві потужні антени з коефіцієнтом посилення 5 дБі розширюють зону покриття бездротової мережі і дозволяють вам вільно підключатися до Інтернету в будь-якій точці будинку, створюючи ідеальні умови для швидкого завантаження файлів, сеансів інтернет-телефонії і перегляду потокового відео з високою роздільною здатністю.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Вага | 190 г |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Захист інформації | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 2 |
| Особливості | фільтрація MAC-адрес |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP, L2TP, IPSec |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 120 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
562 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00