Укр
Рус

Код товару: AR_3016710
Бездротова машинка для стрижки з вбудованим акумулятором та аксесуарами. Створіть перукарню прямо у себе вдома! Акумуляторні машинки для стрижки APOLLO EDC Poterek Sp. Jawna, торгова марка Esperanza була нагороджена у Польщі Золотою медаллю якості року та Золотим лавром покупця.
Забудьте про часті відвідування перукарень. На самоті свого будинку ви можете підстригти волосся або бороду так, як вам хочеться, швидко і легко. Заощаджуйте час і гроші з нашою машинкою для стрижки волосся та бороди. Завдяки вбудованому акумулятору, який дозволяє стригти волосся до 60 хвилин без підзарядки, ви можете легко підстригтися будь-де. Машинка для стрижки має функцію CUT/THIN для проріджування густого волосся. Машинка для стрижки має практичну ручку, за допомогою якої можна встановити відповідну довжину стрижки. Ви можете вибрати з 24 різних довжин стрижки – їх можна підстригати в діапазоні від 1,5 мм до 24 мм! Запакована у фірмову коробку виробника. Ідеально підходить для подарунка!
| Живлення | акумулятор |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Довжина стрижки | 0.8-15 мм |
| Функції | індикатор заряда |
| Час автономної роботи | 60 хвилин |
| Тип мотора | роторний |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Вага в упаковці | 465 г |
| Габарити в упаковці | 23 х 17 х 7 см |
| Додатково | з індикатором заряду |
| Кількість насадок | Насадка що регулюється |
| Комплектація | щіточка для чищення, мастило для змазування, адаптер для зарядки |
| Матеріал лез | сталь |
| Тип управління | кнопкове |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
636 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00