Укр
Рус

Код товару: AR_3016708
Машинка для стрижки Esperanza GALLANT EBC005 - інструмент професійного перукаря і чудовий помічник у випадку, коли потрібно швидко і не виходячи з дому упорядкувати зачіску. Звичайно ж, перукарська майстерність була, є і буде саме мистецтвом перетворення людей за допомогою маніпуляцій з їхнім волоссям, однак у наше стрімке століття на зайвий візит до салону краси часом просто не вистачає часу.
Характеристики:
Машинка для волосся Esperanza виготовлена з високоякісних матеріалів. Вона надійна та зручна. При акуратному використанні послужить Вам довгі роки.
| Живлення | від мережі |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Довжина стрижки | 3-12 мм |
| Тип мотора | вібраційний |
| Колір | білий, чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Вага в упаковці | 500 г |
| Габарити | 19 х 6 х 4.5 см |
| Габарити в упаковці | 19 х 10 х 10 см |
| Додатково | петелька для підвішування |
| Кількість насадок | 4 |
| Комплектація | щіточка для чищення, олива для змащення лез |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь |
| Тип управління | повзункове |
| Ширина ножа | 40 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
479 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00