Укр
Рус

Код товару: AR_3016709
Відкрийте для себе ідеальне рішення для стильної стрижки будь-коли та будь-де. Машинка Sport Collection TN1409F0 від Rowenta ― завжди бездоганний результат. Акумулятор NiMH гарантує 40 хвилин роботи від одного заряду. Цього може вистачити на три стрижки. Леза з нержавіючої сталі й потужний двигун забезпечують ідеальний зріз одним рухом навіть на густому волоссі. Компактна конструкція забезпечує зручність у використанні завдяки роботі без дроту та покращену гігієну зі знімними лезами, які легко мити.
| Живлення | акумулятор |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Довжина стрижки | 1 - 30 мм |
| Функції | індикатор заряда, самозагострювані ножі |
| Час автономної роботи | 40 хвилин |
| Тип мотора | роторний |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.24 кг |
| Вага в упаковці | 410 г |
| Габарити | 17 х 5 х 2 см |
| Габарити в упаковці | 22.3 х 15 х 5.5 см |
| Додатково | мотор роторний, самозаточувальні ножі |
| Кількість насадок | 2 |
| Комплектація | щіточка для чищення, мастило для змазування, інструкція, машинка для стриження, чохол, гарантійний талон, насадки, зарядний шнур |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь |
| Тип управління | повзункове |
| Час зарядки | 8 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 273 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00