Укр
Рус






Код товару: AR_3004902
сокет - AM5, чіпсет - AMD B650, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 192 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 7200 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Micro-ATX
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM5 |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 1, 10, 0 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 Key E (Wi-Fi) |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 1 v Три |
| Інші коннектори | 1 x Front panel audio connector, 1 x CPU Fan connector, 1 x RGB LED Header, 1 x SPI TPM header, 1 x Power LED and Speaker Header, 3 x Chassis/Water Pump Fan Connectors (4-pin), 1 x CPU/Water Pump Fan Connector (4-pin), 3 x Addressable LED Headers, 1 x Thunderbolt AIC Connector |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x BIOS FlashBack Button, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x DisplayPort 1.4, 2 x Antenna Mounting Points |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 7000 Series/ 8000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16, 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Тип BIOS | 256 Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Тип мережевої карти | Dragon RTL8125BG |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 524 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00