Укр
Рус





Код товару: AR_3004760
Інноваційний дизайн, передові функційні можливості, ультрасучасна естетика, під'єднання до мережі наступного покоління. Prime B550M-A — це нове визначення материнської плати.
Prime B550M-A — це найкраще серед материнських плат, завдяки компонентам найвищої якості та проєктно-конструкторським можливостям Asus.
Prime B550M-A використовує безпрецедентну й інноваційну конструкцію, щоб забезпечити стабільність і низьку температуру за повного завантаження програми та ігор.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM4, AM4 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4600 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA), DVI, HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2, Zen3 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x Front panel audio connector, 1 x System panel connectors, 2 x Aura RGB Strip Headers, 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x CPU Fan connector, 1 x CPU OPT Fan connector, 1 x Speaker connector, 2 x Chassis Fan connector(s), 1 x SPI TPM header, 1 x Addressable Gen 2 header, 1 х Clear CMOS джампер |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x M.2 Socket 3, 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Зовнішні порти | 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x DVI, 1 x HDMI, 3 x Audio, 4 x USB 3.2 Gen1, 2 x USB 3.2 Gen2, 1 x VGA |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Підтримка процесорів | 3rd Generation AMD Ryzen processors/ 3rd Generation AMD Ryzen with Radeon Graphics processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Тип BIOS | Ami, UEFI |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Частота оперативної пам'яті | 3866 MHz (O.C.), 3733 MHz (O.C.), 3600 MHz (O.C.), 3466 MHz (O.C.), 3333 MHz (O.C.), 4266 MHz (O.C.), 4400 MHz (O.C.), 4600 MHz (O.C), 2800 MHz, 3000 MHz, 2133 MHz, 2400 MHz, 3200 MHz, 2666 MHz, 4133 MHz (O.C.), 4000 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 084 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00