Укр
Рус






Код товару: AR_3004871
Asus PRIME B660M-A WIFI D4 - материнська плата з чипсетом Intel B660. Оснащена процесорним роз'ємом LGA 1700, виконана у форм-факторі Micro ATX, а тому оптимізована для компактних систем.
Передбачає встановлення процесорів Intel Core 12-го покоління. Для підключення периферійних пристроїв виводу має широкий набір інтерфейсів: HDMI, DP.
Комплексне охолодження забезпечується радіатором VRM, M.2, PCH і утилітою Fan Xpert 2+.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | 1700, 1700 |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | Intel B660 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5333 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Bluetooth 5.2 |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 2 v Три, 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x LPT header, 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x front panel audio header, 1 x SPI TPM header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 3 x AURA Addressable Gen 2 headers, 1 x AURA RGB headers, 1 x Clear CMOS header, 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function, 2 x 4-pin Chassis Fan header |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 2 x HDMI, 3 x Audio, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x Wi-Fi Module |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-Eх 3.0 x16, 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 2133 MHz, 2400 MHz, 2933 MHz, 3200 MHz, 2666 MHz, 4000 MHz (O.C.), 3733 MHz (O.C.), 3600 MHz (O.C.), 3466 MHz (O.C.), 3333 MHz (O.C.), 3400 MHz (O.C.), 4266 MHz (O.C.), 4400 MHz (O.C.), 4600 MHz (O.C), 2800 MHz, 3000 MHz, 4800 MHz (O.C), 5000 MHz (OC), 5333 MHz (OC) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 474 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00