Укр
Рус





Код товару: AR_3004759
сокет - AM4, чіпсет - AMD B550, DDR4, макс. об'єм оперативної пам'яті - 64 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 5300 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 Socket 3, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Bluetooth 5.0, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Mini ITX
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM4, AM4 |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5300 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.0, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen2, Zen3 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x Trusted Platform Module (TPM), 2 x system fan headers, 1 x CPU fan header, 1 x front panel header, 1 x front panel audio header, 1 x RGB LED strip header, 1 x speaker header, 1 x addressable LED strip header, 1 х Clear CMOS джампер |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1220-VB |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 170 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 Socket 3 |
| Зовнішні порти | 1 x DisplayPort, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2, 4 x USB 3.2 Gen1, 2 x SMA antenna connectors (2T2R) |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Підтримка процесорів | 3rd Generation AMD Ryzen processors/ 3rd Generation AMD Ryzen with Radeon Graphics processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Тип BIOS | Ami, UEFI |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 4866 MHz (OC), 5000 MHz (OC), 5200 MHz (O.C.), 5300 MHz (O.C.), 2133 MHz, 2400 MHz, 2667 MHz, 2933 MHz, 3200 MHz, 4000 MHz (O.C.), 3600 MHz (O.C.), 3333 MHz (O.C.), 4400 MHz (O.C.), 4600 MHz (O.C) |
| Ширина, мм | 170 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 363 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00