Укр
Рус





Код товару: AR_3006469
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Підтримувані інтерфейси | HDMI, 1 х 3.5mm Jack, 2 х USB 2.0, S/PDIF, Ethernet: 10/100M |
| Бездротові підключення | 2.4/5GHz WiFi, Bluetooth |
| Додаткові функції | HDR10 |
| Пульт ДУ | так, з голосовим управлінням |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 16GB |
| Вага | 0.16 кг |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 108 мм |
| Графічний процесор | Mali-450 MP5 |
| Кількість ядер | 4 |
| Підтримка відео форматів | H.264, H.265 |
| Процесор | Amlogic S905L3 Cortex-A53 |
| Тактова частота процесора | 2000 МГц |
| Ширина | 110 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 422 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00