Укр
Рус

Код товару: AR_3016292
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Номінальна потужність | 450 Вт |
| Продуктивність | 1.5 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | «кеббе», насадка для ковбасок, шинкування, терка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.32 кг |
| Габарити | 345 x 210 x 265 мм |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 8 мм, 4.5 мм, 3 мм) |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | білий |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 341 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00