Укр
Рус

Код товару: AR_3016293
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 2.6 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | «кеббе», насадка для ковбасок, шинкування, терка |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 3.8 кг |
| Габарити | 382 х 319 х 181 мм |
| Диски для фаршу | 2 шт |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | білий |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 401 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00