Укр
Рус

Код товару: AR_3016295
Мясорубка Tefal NE685838 - потужна і універсальна м'ясорубка, яка допоможе вам приготувати фрикадельки, котлети, ковбаски і гарніри завдяки різноманітним аксесуарам: конічні барабани для подрібнення і нарізки, аксесуари пюре, насадки для формування кеббе і ковбасок. Ефективність: потужна м'ясорубка, яка може перемолоти до 2,6 кг м'яса в хвилину. Завдяки функції реверсу вона може перемолоти навіть жорстке м'ясо. Готуйте м'ясні страви будь-якої складності! Універсальність: включає 5 якісних барабанів для максимальної різноманітності: решітки для дрібного і грубого подрібнення, насадка для пармезану і подрібнення льоду, аксесуар для пюре для домашніх соусів, насадки для формування кеббе і ковбасок. Легке транспортування і зберігання: легко транспортувати завдяки великій ручці і шнура, надійність на 5 зірок: металеве з'єднання між мотором і головкою м'ясорубки, самозагострювальне лезо, безпечна функція реверсу, французька якість і 10-років гарантії для тривалого використання.
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 2.6 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | «кеббе», насадка для ковбасок, шинкування, для томатів, насадка для нарізання кубиками, для ягід |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.58 кг |
| Габарити | 400 x 180 x 365 мм |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 046 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00